< İstanbul Motosiklet Fuarı Nasıl Gidilir - Honda Motosiklet Yetkili Servis

İstanbul Motosiklet Fuarına Nasıl Gidilir?

İstanbul Motosiklet Fuarı

İstanbul Motosiklet Fuarı

İstanbul Motosiklet Fuarı Nerede?

İstanbul motosiklet fuarı motosiklet tutkunları için son derece ilgi çekici olabilecek bir fuardır. Gitmek isteyenler için motosiklet fuarının adresi İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı olan Yeşilköy semtinde olup Atatürk Havalimanın karşısında kalmaktadır.

İstanbul Motosiklet Fuarına Nasıl Gidilir?

 1) Metro ile ulaşım sağlama

Aksaray- Havalimanı metro hattına bindiğinizde İstanbul Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi kompleksinin içerisinden geçmektedir. Zeytinburnu’ndan veya Şirinevler’den metrobüs duraklarının orada bulunan metro durağına geçiş yapıp havalimanı metro hattına aktarma yapabilirsiniz.

2) Metrobüs ile ulaşım sağlama

Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar gibi metrobüs hattına yakın olan duraklardan fuar alanına ulaşım en hızlı ve en kolay metrobüs ile sağlanmaktadır. 34, 34A,  34BZ,  34AS,  34B, 34C, 34G ve 34Z   metrobüs hattını kullanarak Şirinevler durağından Havalimanı metrosuna aktarma yapıp Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inilebilir ve fuar alanına ulaşabilirsiniz.

3) Otobüs ile ulaşım sağlama

Taksim-Atatürk Hava Limanı arasında çalışan İETT otobüsü 96T hat numaralı olan otobüstür. Taksim’den hareket eden otobüs Şişhane, Unkapanı, Aksaray, Yenikapı ve Zeytinburnu’ndan geçerek  Bakırköy sahil yolunu takip eder. Daha sonra Ataköy ve İstanbul Fuar Merkezi ’nede uğrayıp havalimanının da son yolcularını bırakır..

4) Deniz Otobüsü ile ulaşım sağlama

Kadıköy ve Bostancı’dan Fuar Alanına Ulaşım sağlamak isteyenler Kadıköy ve Bostancı’dan Bakırköy’e giden İDO Deniz Otobüsünüde kullanabilirler.

5) Özel Araç ile ulaşım sağlama

3 farklı yol ile fuar alanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • E5
  • TEM
  • Sahil Yolu

İstanbul Motosiklet Fuarı

About editor

Check Also

Honda Moto Master Debriyaj Teli

Honda Moto Master Debriyaj Teli  Honda Moto Master Debriyaj Teli Motosikletlerin sisteminde birçok farklı parçalar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.