Honda Motosiklet Fuar Bileti 2022

Motosiklet Fuar Bileti 2022

Motosiklet Fuar Bileti 2022

2022 Motosiklet Fuar Bileti

Türkiye’nin Lideri olan Uluslararası Bisiklet, Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı Motobike Istanbul motosiklet fuarı, 21-24 Nisan 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşmek üzere hazırlanıyor.

2021 yılında covid-19 pandemi nedeniyle yapılması mümkün olmayan motosiklet fuarının, bu yıl en başta Türkiye olmak üzere ve komşu ülkelerdende olmak üzere tüm motosiklet ve bisiklet tutkunları tarafından yine yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

2020 yılının Şubat ayında düzenlenen fuarda katılımcı olarak yer alan 285 firma vardı. Bu firmalar sergiledikleri ürünler ve hizmetler ile 4 gün boyunca fuarı ziyaret eden 108.485 kişinin beğenisine sunmuştur. Fuarda ilk kez sergilenmiş olan yepyeni modeller vardı. Fuara özel oluşturulan kampanyalar ve indirimler, eğitici, öğretici ve interaktif oturumlar ve de sunumlar ile etkileyici gösteriler sayesinde Motobike Istanbul 2020, ziyaretçilere eksiksiz bir fuar deneyimi yaşatmıştı.

Bu yıl fuar alanında uygulanacak olan COVID-19 önlemleri ve hijyenik ortam ile birlikte tutkunlarına kapılarını açacak olan Motobike Istanbul 2022 giriş biletleri, önümüzdeki günlerde Biletix’ten genel satışa açılacaktır.

Motobike Istanbul 2022 bilet fiyatları ve nerelerde satılacağı bilgileri de çok yakında duyurulacaktır.

Bileti Satın Almak İçin Buraya Tıklayınız

İLGİLİ MAKALELER

Motosiklet Fuarı Ne Zaman 2022

About editor

Check Also

Honda Moto Master Debriyaj Teli

Honda Moto Master Debriyaj Teli  Honda Moto Master Debriyaj Teli Motosikletlerin sisteminde birçok farklı parçalar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.