< Motosiklet Fuarı Ne Zaman 2022 - Honda Motosiklet Yetkili Servis

Honda Motosiklet Fuarı Ne Zaman 2022

Motosiklet Fuarı Ne Zaman

Motosiklet Fuarı Ne Zaman

Motosiklet Fuarı Ne Zaman 2022

Motobike İstanbul Motosiklet Fuarı 2022 gösterisi için gün sayıyor. İki teker severlerin ilgiyle izlediği, merakla beklediği Motosiklet Fuarı için olup olmayacağı konusundaki tartışmalar sona ermiş görünüyor. Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı Motobike Istanbul , 21-24 Nisan 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılmak üzere tutkunlarına kapılarını açmaya hazırlanıyor. Fuara yönelik resmi açıklama etkinliği düzenleyecek olan Messe Frankfurt tarafından duyuruldu.

2021 yılında pek çok ulusal ve uluslararası buluşma gibi iptal edilen motobike motosiklet fuarı, son olarak 2020 yılı şubat ayında düzenlenmişti. 2020 Motobike Fuarı‘na 285 firma katılmış ve 4 gün boyunca süren fuarı 108.485 kişinin ziyaretine konu olmuştu.

önceki yıllarda da olduğu gibi Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED) ve Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER)tarafından desteklenecek olan motobike 2022 istanbul fuarı 21-24 Nisan 2022 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Motosiklet severler için son yıllarda hızla artan fiyatlara karşın Motobike Istanbul Motosiklet Fuarı 2022’de gösterilecek yepyeni motosiklet modelleri, bisiklet modelleri ve aksesuarını yakından inceleyebilecek. Fuarda özel kampanyaların uygulanacağı satın alma fırsatları dikkat çekiyor.

Fuarda elektrikli bisikletlerden motosiklet ve scooter’lara kadar pek çok ana ürün ile bu araçlara yönelik servis ve hizmet üreten şirketlerin katılımının beklenmesi de söz konusu.

İLGİLİ MAKALELER

Motosiklet Fuar Bileti 2022

 

About admin

Check Also

Honda CBF 150 Kilometre Bazlı Periyodik Bakım Tablosu

Honda CBF 150 periyodik bakımı Honda CBF 150 Periyodik Bakım Tablosu; Honda CBF 150 Periyodik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir